O firmie

Nasz priorytet to pomoc niepełnosprawnym

Pomagać niepełnosprawnym – oto nasz priorytet

Istniejemy po to, aby osobom niepełnosprawnym pomagać w tworzeniu nowego, lepszego wymiaru życia codziennego poprzez oferowanie sprzętu ortopedycznego najlepszej jakości. Codzienny kontakt z Pacjentem utwierdza nas w świadomości, iż w przywracaniu najlepszego z możliwych stopnia sprawności, potrzebne jest harmonijne współistnienie dwóch elementów – umiejętności pracy z Pacjentem oraz technologicznego zaplecza.

V!GO – Specjalista w dziedzinie
techniki ortopedycznej

VIGO-Ortho Polska to oddział międzynarodowego koncernu V!GO z siedzibą w Belgii, odgrywający wiodącą rolę w dziedzinie ortopedii. Pomagamy dzieciom i dorosłym wykonując aparaty ortopedyczne (ortezy), gorsety ortopedyczne, wkładki, kaski. Staramy się, aby naszym pacjentom żyło się lepiej.

DOŚWIADCZENIE

Firma rozpoczęła swoją działalność w 1956 roku pod nazwą Centrum Techniki Ortopedycznej (Centrum Technische Orthopedie). Głównym pionem działalności V!GO jest wykonywanie indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie technologii materiałowo- komponentowej. Dzięki temu nasz sprzęt wyznacza kierunki i standardy pomagając osobom niepełnosprawnym na całym świecie. Docenieniem naszej długoletniej pracy, było zaproszenie do współpracy przez University Hospital of Leuven, University Hospital of Atwerpen, University Hospital of Gent. Chęć wyznaczania standardów i kierunków rozwoju w dziedzinie indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego zaowocowała połączeniem firm o podobnych profilu z Francji oraz Holandii. Tak powstało V!GO – jeden z największych w Europie podmiotów zajmujących się zaopatrzeniem ortopedycznym wykonywanym na miarę.

TECHNOLOGIA I KOMPETENCJA

Od początku swojego istnienia firma V!GO zakładała wykonywanie zaopatrzenia ortopedycznego na najwyższym światowym poziomie. Oprócz korzystania z rozwiązań naszych dostawców, sami prowadzimy badania, których celem jest wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie sprzętu ortopedycznego. Możemy pochwalić się wprowadzeniem na polski rynek systemu do projektowania sprzętu ortopedycznego CAD-CAM. Dzięki temu nasze zaopatrzenie sprawdza się w przypadku każdego Pacjenta i jest dostosowane do Jego oczekiwań i możliwości. V!GO to również nowoczesne i bardzo dobrze wyposażone laboratoria, przystosowane do wytwarzania wysokiej klasy sprzętu ortopedycznego. Posiadamy przestronne gabinety umożliwiające naszym Pacjentom wygodne i nieskrępowane przymierzanie protez i ortez oraz naukę korzystania z tego sprzętu. Dodatkowo V!GO współpracuje na co dzień z ośrodkami medycznymi, w zakresie projektowania i doboru indywidualnych przedmiotów ortopedycznych.

Nasze wartości

Pasja

V!GO to…pasja

Wierzymy, że dzięki V!GO możemy coś zmienić. Nasze poświęcenie , wiedza, dbałość o szczegóły sprawiają, że jesteśmy zmotywowani w 100% każdego dnia. Naszym wspólnym mianownikiem jest pasja.

Fachowość

V!GO to…fachowość

Jesteśmy przekonani, że możemy zaoferować indywidualne rozwiązanie dla każdego, kto się do Nas zgłosi. Od początku istnienia firmy V!GO ciągle udoskonalamy swoje techniki, testujemy nowe materiały, a nasi specjaliści starają się jak najlepiej pomagać naszym pacjentom.

Praca zespołowa

V!GO to…praca zespołowa

Proponujemy produkty najwyższej jakości, optymalne dla naszych pacjentów. Jest to możliwe dzięki zespołowi, który tworzą pracownicy V!GO, starając się na każdym kroku pamiętać, że osiągnięcie sukcesu jest możliwe tylko razem.

Wsparcie

V!GO to…wsparcie

Naszym Podopiecznym oferujemy nie tylko produkt, ale cały system kompleksowej opieki, zarówno w trakcie wykonywania zaopatrzenia, jak już po jego odebraniu. Naszym najcenniejszym kapitałem jest umiejętność współpracy z Pacjentem, wola do wspólnego przełamywania trudności, cierpliwość w żmudnym dochodzeniu do najlepszego rozwiązania.