Kadra

Wykwalifikowani specjaliści V!GO

Zatrudnieni w V!GO specjaliści to osoby o wysokich umiejętnościach i kompetencjach w tworzeniu zaopatrzenia ortopedycznego. Niezwykle dużo uwagi poświęcamy nie tylko na ciągły rozwój i doskonalenie, ale również stawiamy wysokie wymagania już na etapie rekrutacji. Standardem są osoby, które mają ścisłe wykształcenie kierunkowe z dziedziny fizjoterapii, inżynierii biomedycznej, czy biomechanicznej. To właśnie dzięki takiemu podejściu największym naszym kapitałem są ludzie i ich niezwykłe umiejętności.

Dbamy by nasi Pracownicy, którzy projektują i tworzą zaopatrzenie ortopedyczne mieli komfort ciągłego rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji. To niezwykle ważne, gdy technologia podlega ciągłemu rozwojowi, dlatego też możecie nas Państwo spotkać na kursach i szkoleniach, a także konferencjach medycznych – tam, przy współudziale lekarzy, rehabilitantów czy fizjoterapeutów mamy możliwość zarówno prezentować nasze osiągnięcia, jak i też wymieniać poglądy, czy zdobywać wiedzę o aktualnych trendach leczenia. To dla nas priorytet, by wraz ze środowiskiem medycznym posługiwać się tym samym językiem i rozumieć jak najwięcej nie tylko w obszarze zaopatrzenia, ale schorzeń, które używania tego zaopatrzenia wymagają.

Wiedza naszych pracowników poddawana jest ciągłej wewnętrznej weryfikacji, a złożony i długotrwały proces edukacji nowo zatrudnionych specjalistów, daje gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług. Nad rozwojem czuwa nie tylko powołana grupa „Senior-Ortotyków”, ale również nasi doświadczeni stażem koledzy z Belgii czy Holandii.

Specjaliści V!GO są również autorami prac naukowych, publikowanych w znanych i cenionych pismach medycznych. Występują również na organizowanych przez V!GO warsztatach i prelekcjach, jak i na dużych konferencjach medycznych, zawsze wzbudzając uwagę.